Tvorba webových stránek

Vytvoříme pro Vás webové stránky na zakázku nebo levnější webové stránky vycházející z nejpoužívanějšího redakčního systému a ze šablon s ním spojených. Vždy navrhujeme optimální řešení na základě Vašich přání a požadavků. Stránky jsou samozřejmě responzivní, aby se zobrazovali korektně na všech zařízeních.

Co například vytváříme?

  • jednoduché weby
  • eshopy
  • stránky na vlastním CMS
  • intranety pro firmy
  • programování na míru
  • a mnohem více...

 

 

 

Weby, které vytváříme vždy splňují tyto body

Responzivní

Velkou důležitost v dnešní době hraje přístupnost webu ze všech možných zařízení. Proto vytváříme weby responzivní, aby po Vašich stránkách mohli uživatelé brouzdat jak na PC, tak i tabletech či smartphonech.

Flexibilní

Webové stránky musí být flexibilní a plně se přizpůsobit Vašim potřebám a požadavkům.

Podpora

Vytvořením webových stránek to pro nás nekončí. Samozřejmostí je i zákaznická podpora a poradenský servis pokud je potřeba. Webové stránky také můžeme přímo spravovat a udržovat přímo my a Vy můžete čas věnovat třeba koníčkům či rodině.

Vlastní administrace

Všechny námi vytvořené stránky mají vlastní administraci, což znamená, že si případné úpravy můžete dělat i sami pokud budete chtít.

Přehlednost

Další neméně důležitá vlastnost stránek je jejich přehlednost. Proto vytváříme stránky tak, aby byly pro návštěvníky přehledné a intuitivní. Jen návštěvník, který se na Vašich stránkách neztratí se na ně rád vrátí.

Rychlost

Dost bylo stránek při jejichž načítání si člověk stihne ještě uvařit večeři... Námi vytvořené stránky jsou tvořené tak, aby se načítaly rychle ze všech možných zařízení.

Provádíme i registraci do katalogů a vyhledávačů v ČR i SR a vkládání PR článků. Máme pro Vás připraveno celkem 449 CZ katalogů70 SK katalogů97 regionálních katalogů22 zahraničních vyhledávačů92 CZ webů pro PR články a 9 SK webů pro PR články, abychom Vašim stránkám zajistili vyhledatelnost a patřičný pagerank. Katalogy a vyhledávače jsou v pravidelných intervalech kontrolovány, zda jsou funkční a kontrolujeme i PR a SR. Můžete se nechat registrovat do všech, či si vybrat z našeho formuláře jen ty, které budete chtít.